Zabezpiecz swoją wypożyczalnię, bar, restaurację, kasę przed nieprzyjemnym chłodem.

Przykład zastosowania osłony w wypożyczalni nart. Osłona chroni przed podmuchami zimnego powietrza oraz ucieczką ciepła z pomieszczenia.
Przykład zastosowania osłony w wypożyczalni nart. Osłona chroni przed podmuchami zimnego powietrza oraz ucieczką ciepła z pomieszczenia.

Przy otwartych drzwiach  w kilka chwil temperatura w pomieszczeniu spada o parę stopni. Chcielibyśmy Państwu przedstawić system osłon termicznych EniLift, który może zabezpieczyć osoby pracujące oraz klientów przed nieprzyjemnym chłodem spowodowanym otwarciem drzwi a także przed szybkim ochłodzeniem powietrza , spadkiem temperatury w pomieszczeniu.

Zestaw do montażu osłon termicznych składa się z następujących elementów:

1. Listwa haczykowa EniLift  ENL – 985 wykonana ze stali nierdzewnej z haczykami oraz otworami montażowymi.

2. Osłona termiczna EniLift ENO – 200 x 2  PVCT wykonana z specjalnego transparentnego PVC zaoblonego na krawędziach  odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Osłona termiczna o szerokości 200 mm i grubości 2 mm charakteryzuje się stosunkowo dużą elastycznością umożliwiającą przejście osobom a zarazem zabezpieczającą przed podmuchami wiatru.

Narzędzia potrzebne do montażu to jedynie wiertarko-wkrętarka oraz, w zależności od miejsca dokręcania, wkręty do drewna lub inne elementy mocujące takie jak kołki i śruby.

Zestaw do montażu osłony sklada się z listwy haczykowej monotowanej na framudze drzwi oraz zacisków do taśm PCV.

Montaż osłony trwa zaledwie od 5 do 10 minut. Przykładamy listwę haczykową EniLift do miejsca, w którym ma być dokręcona i za pomocą  wkrętów  mocujemy ją w przestrzeni drzwi lub w innym miejscu, które chcemy osłonić.

Zabezpieczone pomieszczenie przed dostępem zimnego powietrza w chwili otwarcia drzwi. Komfort dla osób przebywających w pomieszczeniu a jednocześnie znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania, które po niedługim czasie całkowicie zwróci inwestycję.

 

 

 

 

 

Listwa haczykowa osłony montowana jest wkrętami przy pomocy zwykłej wkrętaki lub wiertarki z końcówką do wkrętów.